Původ vlasů

Středoevropské vlasy

Středoevropské vlasy jsou to nejluxusnější, co vás na trhu s vlasy může potkat. Čím jsou výjimečné? Původ vlasů je v České Republice, Slovensku či Polsku a proto nám tyto vlasy sedí nejlépe a nejpřirozeněji. Jsou nejvíce podobné našim vlastním vlasům. Jejich struktura je rovná až mírně vlnitá.

Hledáte dlouhodobější prodloužení? Pak jsou středoevropské vlasy to pravé. Jejich životnost je až 4 roky.

Vlasy se necuchají, jsou pevné a hebké. Středoevropské panenské vlasy nejsou chemicky upravovány ani barveny. Pouze většina blond odstínů se jemně dobarvuje a proto mohou být malinko sušší než panenské. Středoevropské panenské vlasy mají životnost až 4 roky, barvené až 2 roky. Vše ale záleží také na vaší individuální péči o prodloužené vlasy. Jak se o vlasy starat naleznete v často aktualizované rubrice Rady a tipy.

Vlasy odebíráme v surových copech. V případě zájmu samozřejmě aplikujeme vámi zvolenou metodu. Na výběr máte mezi metodou Micro Ring a Keratin.

Východoevropské vlasy

Východoevropské vlasy patří k nejkvalitnějším dostupným vlasům na trhu. I přes svou vysokou kvalitu, je nabízíme za příznivou cenu. Vlasy dovážíme v surových copech a tím je zachován směr růstu vlasů. Tyto vlasy jsou velmi pevné a jemné. Východoevropské vlasy jsou dostupné v mnoha odstínech.

Při správném zacházení a využití speciální vlasové kosmetiky, je životnost vlasů až dva roky. U surových copů máte možnost si zvolit metodu uchycení. Na výběr máte mezi micro ring kroužkem a tepelným keratinem.

Všechny odstíny a délky můžete objednávat zde na webových stránkách nebo nás navštívit v kamenné prodejně. S aplikací Vám rádi poradíme. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.Top